Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady se můžete podívat,jak asi přibližně se Britney od začátku její kariery vzhledem změnila,až do dnešní doby!!!

rok:1998.....Tady je Britney Ještě malá šesnáctiletá holčička s milím usměvem,ale je vidět že co se týče pozování a sexy vzhledu,Britney nemá žádné skušenosti..Vlasy nosí volně rospuštěné nebo v zádu sepnuté a normalní a neodvážné oblečení!!

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

rok:1999.....Tady už je to o něco lepší,už ví jak se tvářit a začíná nosit odvážnější trička taky to pozování není nejhorší!!!Ale ještě hodně co vylepšovat!!

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

rok:2000.....Tady už Britney vypadá mnohem líb a začíná se považovat za kočku, začala nosit kratší,obarvený vlasy na blond a odvážněji se oblíkat.

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

rok:2001.....Tady je už konec malé holčičky a začíná kariera sexy Kočky s půvabem a vzhledem.

Britney vydava 3.Album ve kterém je její image odvážná víc než kdykoliv předtím.

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

 rok:2002.....Je pořád stejně svůdná a nemění se,pouze je taková vzornější jemnější a je vzorem teenageru.Na nějakou dobu zahazuju podobu sexy dračice.

Obrazek Obrazek

 

ObrazekObrazek

rok:2003....Další velká změna!!Britney vydává své 4.album a je zní zaručený sexsymbol a ztrácí konkurenci.Její Cd je uplně jiné než ty ostatní.Prostě uplně jiná Britney.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

rok:2004....Britney zachazi dal a dal,mnozim lidem se uz Britney vystupováni přestává líbit a mají ji za bohyni sexu.No ostatně v klipu Toxic se otom mužete samy presvědčit.Má nejvíc sexy imege!!a taky její zatím poslední albový rok.

ObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

rok:2005.....Brit končí. Vdala se, otěhotněla a narodil se jí syn. dostává image baculaté maminy.Také se obarvila a začíná být brunetkou.....Ale né na dlouho??

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

rok:2006....Brit je znovu těhotná! Vypadá to,že se jen tak nevrátí. Barví se na černo a nechá vá se fotit nahá.A vypadá to že je vzorná mamina!!Uvidíme co se z toho vyklube!?

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

rok:2007....Posledním rokem Britney kariera upadá rozvedla se a někteří se o ní baví jako o Trosce,začala hodně pít alkohol a po večerech chodí po různých nočních klubech.Jako maminka dvouch dětí je velice nezodpovědná a dělá velké skandály...Britney střídá blond a hnědou barvu a má nového přítele...

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

rok:2007.....

Pořád sme u roku 2007 a sním nesem jednu velkou zprávu!!Britney Totálně změnila svojí Image dne:17.2 se ve stresu oholila uplně do hola,Lidi si o ní povídají jako o bláznu který patří do blázince...Ta to správa ohromila všechny Britney Fanoušky...Více o tomto skandálu naleznete v rubrice:Perličky a Novinky.

ObrazekObrazek

 Prosím jestli se vám na tom něco nezdá,nebo se vám zdá že tam je něco špatně napsaný, napište to do komentíků!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Spears

(Britney, 2. 8. 2007 21:07)

Britney is lovely!! I love her very much!! she is very beautiful and sexy!! Very good voice!!